Cursos do 2º cuadrimestre 2021-22 - Campus Coruña

        

 

=> INSCRICIÓN: DO 1 AO 21 DE XANEIRO           => MATRÍCULA: DO 22 AO 25 DE XANEIRO

 

♦ Procedemento:  

1º - Para acceder á matrícula debe picar no nome do curso.
2º - Cubra o formulario de inscrición. Ao finalizar recibirá un email cos seus datos. 
3º - Comprobe que os seus datos son correctos. Se hai algún erro póñase en contacto co Centro para corrixilo.  
4º - Se os seus datos están correctos, pode proceder ao pago da matrícula. 
5º - Pode optar por pagar a matrícula completa ou en varios prazos (o prezo pódese consultar dentro da ficha do curso)
6º- O pago do 2º prazo  debe efectuarse do 17 ao 25 de febreiro.
 
Nota: 
  • É necesario acadar un mínimo de catro alumnos por curso para formar grupo.
  • Os cursos marcados con asterisco, levan na súa carga lectiva certo número de horas de traballo online asíncrono do alumnado.
 
 
Lingua de Signos Española
Curso / Nivel Formato Duración  Horario Días  Horas/sesións  Aula Profesor/a
 A1.2 Presencial 31/01 - 04/05 18:00 - 20:30 h Luns e mércores 60/24
0/2 
(Fac. CC da Educación)
Cristina Rubio 
Rodrigo Mera
 A2.2  Presencial 01/02 - 03/05 18:00 - 20:30 h Martes e xoves 60/24
0/2
(Fac. CC da Educación)
Cristina Rubio 
Rodrigo Mera
Alemán      
Curso / Nivel Formato Duración  Horario Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a
A1.2* Presencial 31/01 - 04/05 

Aula: 16:00 -18:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono

Luns e mércores  60/24 1.10 Julia Carracedo
A2.2* Presencial 31/01 - 04/05 

Aula: 18:00 -20:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono

Luns e mércores  60/24 1.10 Julia Carracedo
B1.1* En liña 01/02 - 03/05 

Aula: 16:00 -18:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono

Martes e xoves 60/24 En liña Julia Carracedo
Francés
Curso / Nivel Formato  Duración  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a

A2.1

En liñá 01/02 - 28/04 18:00 -20:00 Martes e xoves 45/23 En liña Cristina Mandíc

A2.2

Presencial 01/02 - 28/04  16:00 - 18:00 Martes e xoves  45/23  1.10 Nathalie Robineau
B1.2* Presencial 01/02 - 03/05 

Aula: 18:00 -20:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono 

Martes e xoves 60/24
 1.11
Nathalie Robineau
Galego
Curso / Nivel Formato Duración  Horario Días Horas/sesións Aula Profesor/a
 A1* Presencial
 
01/02 - 03/05
 
Aula: 16:00 - 18:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Martes e xoves 60/24  1.11 Mar Villaverde

 Preparación para CELGA 4*

En liña 01/02 - 15/03

Aula: 18:00 - 20:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono 

Martes e xoves 30/12 En liña Mar Villaverde
Inglés       
Curso / Nivel Formato  Duración  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a 

Reforzo compentencias A2-B1

En liña 31/01 - 07/03 18:00 - 20:00  Luns e mércores  20/10   En liña Mabel Cambeiro 

B1.2 (Grupo 1)*

Presencial 31/01 - 04/05 Aula: 10:00 - 12:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Luns e mércores  60/24  2.6 Mabel Cambeiro
B1.2 (Grupo 2)* Presencial 01/02 - 03/05 

Aula: 16:00 - 18:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono

Martes e xoves 60/24
 -1.1
Mabel Cambeiro

Reforzo competencias B2

(inscrición do 01/01 ao 28/02
matrícula do 01/03 ao 08/03)
En liña 14/03 - 25/04

18:00 - 20:00

Luns e mércores  20/10  En liña  Mabel Cambeiro

Preparación de exames B1*

En liña 02/02 - 27/04 Aula: 16:00 - 18:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Mércores 30/12 En liña  Mabel Cambeiro

B2.1

En liña 01/02 - 03/05 Aula: 18:00 - 20:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Martes e xoves 60/24 En liña Mabel Cambeiro

B2.2 (Grupo 1)*

Presencial 31/01 - 04/05  Aula: 10:00 - 12:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono  Luns e mércores  60/24
 1.8
Keah Dixon

B2.2 (Grupo 2)*

Presencial 31/01 - 04/05    Aula: 16:00 - 18:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono  Luns e mércores  60/24  -1.1 Keah Dixon

Preparación de exames B2*

En liña 03/02 - 28/04 Aula: 18:00 - 20:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Xoves 30/12 En liña Keah Dixon

C1.1*

Presencial 31/01 - 04/05  Aula: 18:00 - 20:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Luns e mércores 60/24  -1.1 Keah Dixon 

C1.2

En liña 01/02 - 03/05 Aula: 16:00 - 18:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono  Martes e xoves 60/24
En liña
Michael Boyce

Reforzo competencias C1-C2

En liña 31/01 - 07/03 16:00 - 18:00 Luns e mércores  20/10
En liña
Michael Boyce

C2.2*

En liña 31/01 - 04/05  Aula: 18:00 - 20:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Luns e mércores 60/24
 En liña
Michael Boyce
 Italiano        
Curso / Nivel Formato Duración  Horario  Días  Horas/sesións Aula Profesor/a 
A2 (grupo 1) * Presencial 31/01 - 04/05  Aula: 10:00 - 12:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Luns e mércores 60/24
2.8

Alberta Passeri

A2 (grupo 2)*

Presencial 31/01 - 04/05  Aula: 18:00 - 20:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Luns e mércores 60/24 1.8  

B1.1 *

Presencial 31/01 - 02/05 16:00 - 18:00  Luns e mércores 45/23 Sala de Profesores  
B1.2* En liña 01/02 -28/04  16:00 - 18:00  Martes e xoves 45/23  En liña

Alberta Passeri

Italiano para Turismo Presencial 31/01 - 09/05 12:00 - 14:30 Luns 30/12 2.6

Emiliana Tucci

Portugués
Curso / Nivel Formato  Duración  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a 

A2*

 Presencial 31/01 - 04/05  Aula: 18:00 - 20:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono  Luns e mércores  60/24   2.8 Ana Gravata

B1*

En liña 31/01 - 04/05 Aula: 16:00 - 18:00 h + 1/2 h de traballo online asíncrono Luns e mércores 60/24 En liña Ana Gravata

Portugués para Turismo

Presencial 31/01 - 09/05 12:00 - 14:30 Luns 30/12 2.13 Ana Gravata
Chinés

Iniciación ao chinés

Presencial 31/01 - 07/04 16:00 - 18:00  Luns e mércores 20/10  2.7 Aixia Li