Cursos de 2º cuadrimestre 2018-19 - Campus Coruña

 

Inscrición: do 2 ao 15 de xaneiro / Matrícula: do 16 ao 22 de xaneiro

Aulas: do 29 de xaneiro ao 16 de maio

----------------

Os cursos con asterisco teñen prazos diferentes de inscrición e matrícula. Consultar ao final do recadro.

Para acceder a inscrición e matrícula debe pinchar no nome do curso.

 

Alemán       
Curso / Nivel Grupo   Horario Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a
A1.2 Único  10:00 - 12:30  Martes e xoves 60/24 Conversa 1  Julia Carracedo
A2.2 Único 16:00 - 18:30  Martes e xoves 60/24 Conversa 1  Julia Carracedo
 Francés      
Curso / Nivel  Grupo  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a
A2.2  Único 10:30 - 12:30 Martes e xoves  45/23    
B1.2 Único 16:00 - 18:30 Martes e xoves 60/24 Conversa 2  Marie Line Heslon
B2.2 Ünico 16:00 - 18:30 Luns e mércores 60/24    
 Inglés        
Curso / Nivel  Grupo  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a 
Obradoiro de introdución ao inglés  Único  10:30 - 12:30  Martes e xoves  45/23 1.5  Mabel Cambeiro 
A2.2  Único   10:00 - 12:00  Luns e mércores  45/23 1.5  Mabel Cambeiro 
B1.2 1 18:30 - 21:00 Luns e mércores 60/24 2.7  Ciarán Dunne 
B1.2 2   18:30 - 21:00  Martes e xoves  60/24 1.5  Michael Boyce 
B2.2  1   14:30 - 17:00  Martes e xoves  60/24 16 (Fac. Dereito)  Ciarán Dunne 
B2.2  2   16:00 - 18:30  Luns e mércores  60/24 2.7 Ciarán Dunne 
C1.2  1   16:00 - 18:30   Luns e mércores  60/24 1.5  Michael Boyce 
C1.2 2  10:00 - 12:30 Martes e xoves 60/24 Conversa 2 Ciarán Dunne 
C2.2  Único 16:00 - 18:30  Martes e xoves  60/24 1.5  Michael Boyce 
Preparación PET Único  16:00 - 18:30 Luns e mércores 60/24    
(do 27 de marzo ao 15 de maio)
Único 16:00 - 18:30  Martes e mércores 30/12 ETS Náutica  Mabel Cambeiro 
(do 7 ao 30 de maio)
Único 10:00 - 12:30 Martes e xoves 20/8 1.5  Mabel Cambeiro
(do 6 ao 29 de maio)
Únco 10:00 - 12:30  Luns e mércores 20/8 2.1  Mabel Cambeiro
 Italiano         
Curso / Nivel  Grupo  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a 
A1  Único  09:30 - 12:00 Luns e mércores 60/24 1.10  Alberta Passeri
A2  Único   12:00 - 14:30 Luns e mércores  60/24 1.10  Alberta Passeri
B1.2  Único   16:30 - 18:30 Luns e martes  45/23 1.10  Alberta Passeri
 Portugués    
Curso / Nivel  Grupo  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a 
A2  Único  de 16:00 a 18:30 Luns e mércores  60/24 Conversa 1  Ana Gravata
(do 30 de xaneiro ao 19 de xuño)
 Único de 18:30 a 21:00 Luns e mércores 90/36 Conversa 1  Ana Gravata

     *Inscrición do 02/01/2019 ao 28/02/2019 / Matrícula do 01/03/2019 al 20/03/2019

  ** Inscrición do 02/01/2019 ao 14/04/2019 / Matrícula do 15/04/2019 ao 29/04/2019

*