Cursos do 1º cuadrimestre 2019-20. Campus Coruña

 

Inscrición: do 26 de agosto ao 9 de setembro / Matrícula: do 10 ao 18 de setembro

-----------------------------------------------

Os cursos con ** asteriscos teñen prazos diferentes de inscrición e matrícula. Consultar ao final do recadro.

Para acceder a inscrición e matrícula debe pinchar no nome do curso.

LINGUA DE SIGNOS ESPAÑOLA
Curso / Nivel Duración  Horario Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a
A1.1.1  do 23/09 ao 13/11 18:30 - 20:30  Luns e mércores 30/15  0.6 (Fac. Ciencias Educación)  
do 23/09 ao 16/12 18:30 - 21:00   Luns e mércores 60/24 0.2 (Fac. Ciencias Educación)   
Alemán       
Curso / Nivel Duración  Horario Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a
A1.1  do 23/09 ao 16/12 11:30 - 14:00  Luns e mércores 60/24 Conversa 1  Julia Carracedo
do 23/09 ao 16/12 16:00 - 18:30   Luns e mércores 60/24 Conversa 1  Julia Carracedo 
 Francés      
Curso / Nivel  Duración  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a
B1.1 do 23/09 ao 16/12 16:00 - 18:30 Luns e mércores 60/24 Conversa 2   
B1.2 *
(só estudantes bolseiros ORI)
do 24/09 ao 12/12 14:30 - 17:00 Martes e xoves 60/24 Conversa 2   
B2.1 do 24/09 ao 12/12 17:00 - 19:30 Martes e xoves 60/24 Conversa 2   
 Inglés        
Curso / Nivel  Duración  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a 
A2.1 do 23/09 ao 11/12   9:30-11:30  Luns e mércores  45/23 Conversa 1  Mabel Cambeiro 
B1.1 (gr.1) do 24/09 ao 12/12   16:00 - 18:30  Martes e xoves  60/24  1.5 Mabel Cambeiro 
do 24/09 ao 12/12  18:30 - 21:00 Martes e xoves 60/24 1.5  Mabel Cambeiro 
(só estudantes bolseiros ORI)
do 23/09 ao 16/12   16:00 - 18:30  Luns e mércores  60/24 1.5  Mabel Cambeiro 
B2.1 (gr.1) do 24/09 ao 12/12   14:30 - 17:00  Martes e xoves  60/24  1.4 Ciarán Dunne 
B2.1 (gr.2) do 23/09 ao 16/12   18:30 - 21:00  Luns e mércores  60/24  1.4 Ciarán Dunne 
(só estudantes bolseiros ORI)
do 23/09 ao 16/12  16:00 - 18:30  Luns e mércores  60/24  1.4  Ciarán Dunne
C1.1  do 23/09 ao 16/12  16:00 - 18:30  Luns e mércores 60/24  1.10 Michael Boyce 
C2.1 (gr.1) do 24/09 ao 12/12   16:00 - 18:30  Martes e xoves  60/24  1.10 Michael Boyce 
C2.1 (gr.2) do 24/09 ao 12/12 10:00 - 12:30 Martes e xoves  60/24 1.6 (Fac. Dereito) Ciarán Dunne
do 25/11 ao 18/12  11:30 - 14:00 Luns e mércores 20/8 2.2  Mabel Cambeiro 
 
do 15/11 ao 13/12

 Os mércores: 9:30 - 12:00

Os venres: 11:30 - 14:00

mércores e venres  20/8 Conversa 2  Ciarán Dunne 
 Italiano         
Curso / Nivel Duración  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a 
A1 do 23/09 ao 16/12  09:30 - 12:00 Luns e mércores  60/24  1.5 Alberta Passeri
A2  do 23/09 ao 16/12   16:00 - 18:30 Luns e mércores  60/24  2.9 Alberta Passeri
B1.1  do 23/09 ao 11/12   12:00 - 14:00 Luns e mércores  45/23  1.5 Alberta Passeri
 Portugués    
Curso / Nivel  Grupo  Horario  Días   Horas/sesións  Aula Profesor/a 
A2 do 23/09 ao 16/12  16:00 - 18:30 Luns e mércores  60/24  2.10 Ana Gravata
B1.1  do 23/09 ao 11/12

 18:30 - 20:30

Luns e mércores  45/23 2.10  Ana Gravata
B2.1 do 24/09 ao 10/12   16:00 - 18:00 Martes e xoves 45/23 Conversa 1  Ana Gravata

 

Poderán realizar este curso só os beneficiario de bolsas para a mellorar as compentencias lingüísticas do estudantado da UDC.

** Inscrición do 26/08/19 ao 20/10/19 / Matrícula do 21/10/2019 ao 11/11/2019